Про компанію

    Головним досягненням нашої діяльності ми вважаємо досвід праці з товаром видатних світових виробників: ручки “Parker та Waterman”, щоденники “Lediberg” та “Brunnen”, глобуси “ Texnodidatica”, художньої продукції “Faber Castell”, мармурові та дерев'яні настільні набори “Fair Wind”, штемпельна продукція “Trodat”.
    
    Ми - команда однодумців, яка вже більше 15 років забезпечує канцелярією офіси наших клієнтів, від самих маленьких підприємців до великих компаній. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних канцелярський товарів та сувенірів.

    За останні ми роки збільшили комплекс послуг для наших клієнтів. У нас Ви можете замовити ламінування та брошуровку. Останнім часом це дуже потрібна річ та студентів та школярів. Ми роздруковуємо з носіїв інформації. Ви можете замовити у нас продукцію з носіями вашого корпоративного лого -  це щоденники, ручки, горнятка, годинники, блокноти та папіри для нотаток.
    Мета нашої компанії — це Ваша вдячність і довгострокове співробітництво с кожним партнером  для Вашого добробуту і задоволення.
Якщо Ви не визначились, що придбати в подарунок своєму керівнику, шефу чи бізнес-партнеру, ми запрошуємо Вас відвідати наш магазин-виставку “Піраміда” за адресою:
 
м. Житомир, вул., Івана Кочерги 5а
тел. (0412) 42-14-65
Email: tdpiramida@gmail.com

Чекаємо з 9.00 до 19.00